Президент США Дональд Трамп вирішив направити Національну гвардію до міста Мемфіс у штаті Теннессі для боротьби зі злочинністю. Рішення було ухвалено після прохання губернатора Теннессі Біла Лі. Трамп стверджує, що рівень злочинності у Мемфісі росте, хоча офіційна статистика поліції свідчить про протилежне. Він також заявив, що аналогічні заходи вже були успішно впроваджені у Вашингтоні. Під час операції до Мемфісу також будуть відправлені представники різних федеральних відомств. Трамп також висловив намір розгорнути Національну гвардію у Чикаго та інших містах. Демократичні лідери висловили свою критику стосовно цих планів. Національна гвардія вже раніше була в Мемфісі після вбивства Мартіна Лютера Кінга-молодшого у 1968 році та під час страйку профспілок у 1978 році.
Опублікувати у
Новини світу
Трамп направляє Нацгвардію у Мемфіс
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Аномальна спека. Європу паралізує погода
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Факультет адвокатури — поєднання традицій, практикоорієнтованого навчання та сучасних технологій.
Опубліковано
admin