Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що Європейська комісія досі не відповіла на лист Словаччини та Угорщини щодо українських атак на нафтопровід Дружба, повідомляє Index.hu.
Сійярто підкреслив, що стало також зрозуміло, що Брюссель не надає великого значення енергетичній безпеці Угорщини, тому, чи зможуть угорські сім’ї та угорська економіка бути забезпечені адекватними джерелами енергії.
За словами міністра, про це свідчить і той факт, що вони досі не відповіли на лист урядів Угорщини та Словаччини, в якому вони закликали Єврокомісію “принаймні виконати власне рішення і вжити заходів проти України, яка загрожує енергетичній безпеці країн-членів ЄС”.
Насамкінець він заявив, що уряд захистить країну та економіку від усього цього тиску, а також захистить угорський народ від негативних наслідків війни.
Опублікувати у
Новини світу
Угорщина: ЄК ігнорує скаргу на удари по Дружбі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Залізниця Німеччини повністю припинила роботу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Києві затримано п’ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
Опубліковано
admin