У Сумській області 18 осіб отримали підозру у корупційних злочинах, які завдали державі збитків у сумі понад 19,4 млн гривень та несплачено 15,7 млн гривень податків. Серед затриманих є депутати, посадовці та підприємці, які вчинили різні правопорушення, такі як заволодіння бюджетними коштами та несплата податків. Наприклад, директор одного підприємства переплатив за ремонт водогону, що призвело до збитків на 7,9 млн гривень, а начальниця відділу неналежно контролювала роботи з капітального ремонту мостового переходу, спричинивши збитки на 2,4 млн гривень. Також виявлені випадки недбалості та заволодіння бюджетними коштами в інших сферах. Лікар отримав хабар за вирішення питання в інтересах пацієнта. Проводяться слідчі дії та запобіжні заходи щодо підозрюваних.
Опублікувати у
Новини України
Корупційні зловживання: на Сумщині 18 посадовцям повідомили про підозру
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Знали ще рік тому. Скандальна справа Скелі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив заяву про переговори з Росією
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я
Опубліковано
admin
Ювентус розглядає варіанти обміну своїх гравців на Сандро Тоналі