Служба безпеки та НАБУ разом із міністром юстиції викрили ексдержсекретаря Мін’юсту та інших посадовців на розкраданні бюджетних коштів. Вони вкрали понад 10 млн гривень на закупівлях для модернізації електронних систем Міністерства юстиції. Фігуранти уклали договір з приватною компанією на 19 млн гривень за нове обладнання, але ціни були надто завищеними. Частину цих коштів вони викрали. Ексдержсекретарю Мін’юсту та іншим посадовцям вже повідомили про підозру, їм загрожує до 12 років ув’язнення.
Опублікувати у
Новини України
У Мін’юсті викрили схему розкрадання понад 10 млн
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський затвердив рекордні витрати на оборону
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Екскомбрига підозрюють у нарахуванні 80 млн незаконних “бойових”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Без пального, світла та евакуація Артеку. Ситуація в Криму
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Клуб АПЛ зробив важливий крок до створення сучасного стадіону
Опубліковано
admin
Індія відповіла на додаткові мита Трампа