Російські війська обстріляли місто Нікополь артилерією, що призвело до загибелі трьох людей і поранення ще четверо. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у середу, 6 серпня. За його словами, у результаті обстрілу були вбиті два чоловіки і жінка, а ще четверо постраждали. Також було знищено автомобіль. Деталі події наразі уточнюються.
Опублікувати у
Новини України
У Нікополі внаслідок російської атаки вбито трьох людей
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський затвердив рекордні витрати на оборону
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Білоруська опозиція попередила Київ про підготовку Лукашенка до війни
Опубліковано
admin