Президент України Володимир Зеленський відвідав Сумську область і зустрівся з командуванням 225-го окремого штурмового полку. Під час зустрічі було обговорено звільнення Андріївки та Кіндратівки, спроби контратак російських сил, а також майбутні кроки для звільнення українських земель. Командир полку висловив бажання розширити підрозділ до рівня бригади, про що буде обговорено з головнокомандувачем. Зеленський подякував воїнам за службу та результати, які вони досягли під час Курської операції. Також президент зустрівся з воїнами 2-го десантно-штурмового батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що Росія втратила понад 77 тисяч військових убитими й пораненими під час року тривалої Курської операції. Наразі українські війська залишаються на території Глушковського району Курської області, стримуючи частину російського наступального угруповання.
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зустрівся із захисниками Сумщини
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ знищили 18 ворожих танків за одну спецоперацію
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна громади на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Харківщині депутат “евакуював” до тещі майна на 14,5 млн грн
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Фестиваль циркового мистецтва об’єднав дітей з усієї України
Опубліковано
admin
Гірший сценарій: чи дарма європейці вірять, що РФ на них нападе