У ніч на середу Росія здійснила атаку на компресорну станцію Оператора ГТС України в Одеській області біля кордону з Румунією. Ця станція важлива для поставок природного газу в Україну через диверсифікований маршрут. Російські безпілотники атакували обладнання станції, яке використовувалося для поставок газу з Греції, США та Азербайджану. Міненерго України заявило, що атака Росії була спрямована на цивільну інфраструктуру та мала на меті підрізати енергетичну незалежність України та європейських країн. Фахівці вже працюють на місці для встановлення наслідків атаки. Міністр енергетики України попередила, що такі атаки можуть поширитися на всю Європу, якщо Росії дозволять безкарно втручатися в енергетичну інфраструктуру.
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала важливий об’єкт ГТС України
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
РФ атакувала інфраструктуру Одещини: є потерпілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Москві жаліються на атаку дронів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
Опубліковано
admin
Більше від автора
Уряд посилив захист викривачів корупції у війську