Прокуратура Києва вимагає визнати недійсним договір на понад 2 млрд грн, укладений із порушеннями антимонопольного законодавства, та повернути кошти до міського бюджету. Договір на будівництво Подільського мосту через р. Дніпро був укладений у 2017 році, проте строк виконання робіт продовжувався, а вартість збільшилася майже у два рази. Антимонопольний комітет визнав, що учасники тендеру вчинили порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій. Товариства спробували оскаржити це рішення в судах, але безуспішно. Крім того, також розглядається справа за позовом прокуратури про визнання недійсним іншого договору на будівництво Подільського мосту на суму 8,4 млрд гривень.
Опублікувати у
Новини Києва
Прокуратура вимагає стягнути 2 млрд за договором Подільського місту
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Франція проведе заключний матч групи без головного тренера
Опубліковано
admin
У Києві на дитмайданчику знайшли макет міни, надрукованої на 3D-принтері