На початку наступного тижня генеральний секретар НАТО Марк Рютте вирушить до США, повідомляє пресслужба НАТО.
У понеділок, 14 липня, Рютте відвідає Вашингтон із дводенним візитом.
Очікується, що під час свого візиту він зустрінеться з президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом, державним секретарем Марко Рубіо, міністром оборони США Пітом Гегсетом, а також членами Конгресу.
Опублікувати у
Новини світу
Генсек НАТО летить до Трампа
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Атаки на Москву: Путін стрімко втрачає довіру в РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Лукашенко прилетів до Путіна у день закінчення ультиматуму Зеленського
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Москві звели позицію С-400 поруч із фондом дочки Путіна
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Крим – це Україна, захист військових, ВПО та право на житло в Україні | RADA.LIVE
Опубліковано
admin
Частина Сум через удар росіян залишилась без світла