Сьогодні в Україні помітно зросло енергоспоживання через хмарну погоду та опади у західних та північно-західних областях. Це призвело до збільшення використання електроенергії з мережі на 7,5% у порівнянні з попереднім днем. Укренерго закликає громадян переносити активне енергоспоживання на денний час та використовувати потужні електроприлади з 10:00 до 18:00. Також тривають роботи з відновлення енергосистеми після ракетно-дронових атак. Нагадаємо, що вчора через негоду світло було відключено у трьох областях, але споживання електроенергії знизилося на 7,7%.
Опублікувати у
Новини України
В Україні почало зростати енергопоживання
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Центр Херсона знеструмлений після атаки РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Опубліковано
admin