У США зросли протести через посилену імміграційну політику Білого дому. У Лос-Анджелесі відбулися масові зіткнення між демонстрантами та поліцією. Президент Трамп вирішив відправити дві тисячі солдат Нацгвардії для стримування ситуації. Протести почалися після рейдів імміграційної служби у латиноамериканських районах. Губернатор Каліфорнії та мер Лос-Анджелеса спочатку вірили, що місцева поліція може впоратися з ситуацією, але після насильства Трамп розгорнув Нацгвардію. Протести призвели до хаосу, побиття безпілотних автомобілів, пожеж та арештів. Губернатор назвав рішення Трампа “незаконним” і “аморальним”, а Трамп загрожує відсторонити його від влади через суд. Міністр оборони також погрожував залучити армію, якщо насильство триватиме.
Опублікувати у
Новини світу
Три дні бунтів. У Трампа погрожують армією
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Одна з країн Європи гальмує вступ України та Молдови до ЄС – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Світовий банк погодив 3,39 млрд для України: деталі програми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
США розмістили ракетний крейсер в Аравійському морі біля узбережжя Ірану
Опубліковано
admin
Більше від автора
У США легкомоторний літак впав в океан, шукають шістьох пасажирів