Вчені виявили, що золото може утворюватися не лише під час зіткнення нейтронних зірок, а й завдяки спалахам магнетарів – рідкісного виду нейтронних зір із надсильним магнітним полем. Дослідження показало, що магнетари можуть викидати речовину зі своєї кори під дією потужного нагрівання, що сприяє синтезу важких елементів, включаючи золото. Це відкриття відкриває новий можливий сценарій утворення золота у Всесвіті. Навіть якщо ідея ще потребує подальшого дослідження, вона вже активно обговорюється в наукових колах.
Опублікувати у
Технології
Вчені знайшли нове джерело дорогоцінного елементу в космосі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Технології
Революція від Apple. Коли буде складаний iPhone
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Прокляття з Нідерландів розкрило давньоєгипетський ритуал із демонами
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Руйнівний ШІ може з’явитися вже за кілька місяців – розвідка
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
Затримано російського інформатора, який готував удари по Миколаєву