У ніч на четвер, 1 травня, відбулися три матчі першого раунду плей-оф НХЛ – Кубка Стенлі. В результаті матчів: Вашингтон переміг Монреаль з рахунком 4:1, Тампа-Бей поступилася Флориді з рахунком 3:6, а Вінніпег переміг Сент-Луїс з рахунком 5:3. В результаті цих матчів Вашингтон та Флорида виграли серії з рахунком 4-1, а Вінніпег веде в серії 3-2.
Опублікувати у
Новини спорту
Плей-оф НХЛ: Вашингтон переміг Монреаль, Флорида – Тампу
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі вписав своє ім’я в історію ЧС-2026 новим рекордом
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Іран заперечив, що погодився запросити інспекторів МАГАТЕ
Опубліковано
admin
Угода про надра: Трамп розповів, як переконав Зеленського