У ніч на неділю, 27 квітня, відбулися чотири матчі першого раунду плей-офф НХЛ – Кубка Стенлі. У результаті матчу Флорида – Тампа-Бей з рахунком 1:5 Флорида очолила серію 2-1. Міннесота зазнала поразки від Вегаса з рахунком 3:4, і серія залишилася нічийною 2-2. Оттава перемогла Торонто 4:3, але серію очолює Торонто 3-1. У матчі Колорадо – Даллас Колорадо перемогло з рахунком 4:0, і серія також залишилася нічийною 2-2.
Опублікувати у
Новини спорту
Плей-оф НХЛ: Флорида поступилася Тампі, Колорадо переміг Даллас
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі вписав своє ім’я в історію ЧС-2026 новим рекордом
Опубліковано
admin
Більше від автора
Атака дронів на Павлоград: загинув чоловік, поранена дитина