Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго

Збірна Хорватії перемогла збірну Гани з рахунком 2:1 у матчі групового етапу Чемпіонату світу. Хорвати забили першими за допомогою Сучича на 31-й хвилині, але Гана встигла відповісти голом Лукассена на 73-й хвилині. Однак Хорватія відновила своє лідерство завдяки голу Влашича на 82-й хвилині. У другому матчі збірна ДР Конго перемогла збірну Узбекистану з рахунком 3:1. Голи для ДР Конго забили Вісса (дубль) та Маеле, тоді як для Узбекистану відзначився Шомуродов. ДР Конго забезпечила собі путівку в плей-офф. Панама програла Англії, а Гана поступилася Хорватії.

Більше від автора

У Криму горить Сакська ТЕЦ – соцмережі

Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *