На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходив у румунському місті Клуж-Напока. У змаганнях вона набрала 112.000 балів і посіла друге місце. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла узбечка Тахміна Ікромова. Ще одна українська гімнастка, Любов Горащенко, посіла 32-е місце. Таїсія Онофрійчук також пройшла до чотирьох фіналів в окремих вправах. Її виступи в фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.

Більше від автора

У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ

Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *