Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном

Єгипетська збірна з футболу зуміла вийти у 1/16 фіналу турніру завдяки нічийному результату з Іраном. Проте в матчі проти Австралії їм може доведеться виступати без трьох ключових гравців. Мохамед Салах вийшов з поля через дискомфорт у задній частині стегна, Махмуд Сабер почув м’язовий дискомфорт, а Мохамед Абдельмонем отримав травму гомілкостопа. Всі троє гравців чекає медичне обстеження, щоб визначити тривалість їх відсутності на полі. У цей час збірна Бельгії втратила свого ключового гравця на початку плей-офф.

Більше від автора

Красюк розповів, яким він бачить “останній танець” Усика

Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *