Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони обвинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс попередив, що насильство буде відповідати насильством. США відбили удар Ірану після того, як іранський безпілотник атакував вантажне судно. Президент Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. 17 червня був підписаний меморандум про припинення війни та відкриття Ормузької протоки, який повинен був стати основою для остаточної угоди про перемир’я на 60 днів.
Опублікувати у
Новини світу
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
“Це принизливо”: Сікорський прокоментував позбавлення Зеленського ордена
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Землетрус у Венесуелі завдав збитки на мільярди
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Захоплений танкер “тіньового флоту РФ” доставлений у води поблизу Марселя
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Вітальне слово АНІЦИ ДЖАМІЧ з нагоди Дня Конституції України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Вітальне слово ТАР’Ї ОРВОККІ ФЕРНАНДЕС з нагоди Дня Конституції України
Опубліковано
admin
Фламінго уразили завод у Волгограді – Зеленський