РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

У ніч на 27 червня російські військові вчинили атаку на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях. У результаті цього вогню виникли на двох станціях. У Запоріжжі загорівся резервуар з газом та будівля, але ніхто не постраждав. Рятувальники швидко загасили пожежу. У Харківській області були атаковані дві автозаправки, одна з них зазнала серйозних руйнувань та пожежі. На щастя, людей на цих станціях не було та ніхто не постраждав.

Більше від автора

Збірна Іспанії стала автором історичного досягнення ЧС-2026

Атака на Запоріжжя: кількість постраждалих зросла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *