США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило про удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, яке проходило Ормузьку протоку. У результаті атаки були пошкоджені іранські місця зберігання ракет та безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти. CENTCOM заявив, що агресія Ірану порушила режим припинення вогню та загрожує свободі судноплавства в Ормузькій протоці, яка є важливим торговим коридором. Збройні сили США продовжують забезпечувати безпечний прохід для комерційних суден і наголошують на необхідності дотримання угод.

Більше від автора

Президент WBC подумав, що замість Усика від титулів відмовився ШІ

Бунт чи блеф? Погрози військового заколота в РФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *