Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я

Президент США Дональд Трамп повідомив про те, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоди про припинення вогню. Ця безпілотникова атака пошкодила одне судно, але воно продовжило свій рух. США збили ще три безпілотники, які намагалися атакувати це судно. Трамп назвав цей інцидент “безглуздим порушенням” режиму припинення вогню. Наразі не відомо, яке саме судно постраждало та коли саме сталася атака, але ЗМІ повідомляли про судно, яке отримало удар біля узбережжя Оману. США та Іран продовжують переговори щодо умов мирної угоди, включаючи питання про проходження суден через Ормузьку протоку та урегулювання ядерної програми Ірану. Згідно з угодою, обидві сторони мають 60 днів на узгодження цих питань.

Більше від автора

Парламентський день 26.06.2026

Знали ще рік тому. Скандальна справа Скелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *