Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб

З України повернули вже понад 9500 громадян, які перебували в російському полоні з початку повномасштабного вторгнення. Тільки у 2026 році вдалося повернути 1596 українців. Про це повідомив президент Володимир Зеленський. Цього дня звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були у полоні з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням всіх своїх громадян з російської неволі, наголошуючи на важливості підтримки та адаптації для звільнених після повернення додому.

Більше від автора

Крим – це Україна, захист військових, ВПО та право на житло в Україні | RADA.LIVE

У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *