З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через обмеження видобутку нафти, що сталося через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Ірак прагне збільшити свою квоту в ОПЕК або навіть вийти з організації, якщо не отримає значного збільшення квоти. Країна прагне довести видобуток до 7 млн барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через суперечки з Саудівською Аравією щодо розміру квот і обмежень у видобутку нафти.

Більше від автора

ЗСУ звільнили вдвічі більше, ніж окупувала РФ – МО

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *