Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через обмеження видобутку нафти, що сталося через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Ірак прагне збільшити свою квоту в ОПЕК або навіть вийти з організації, якщо не отримає значного збільшення квоти. Країна прагне довести видобуток до 7 млн барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через суперечки з Саудівською Аравією щодо розміру квот і обмежень у видобутку нафти.
Опублікувати у
Новини бізнесу
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Ціна нафти на мінімумі з початку війни з Іраном
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту
Опубліковано
admin