Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цього трагічного події організація прийняла рішення призупинити всі роботи з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один працівник загинув на місці, інший пізніше помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу. За даними військового керівництва Херсона, атаку було здійснено ракетою “Іскандер-М”, але організація перевіряє ці дані. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію є тривожною тенденцією, яка стає все частішою. В даний момент організація продовжує працювати лише в напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки своїх співробітників. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року і має в штаті 475 співробітників, що займаються розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Більше від автора

Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України

Мер міста на Київщині отримав підозру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *