У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які викликані за командою Укренерго, яка керує енергетичною системою країни. Місцевий оператор електромереж ДТЕК закликав мешканців економно використовувати електроенергію для збереження енергосистеми. Наразі не відомо точно, що стало причиною цих відключень. Інформація про те, що відключення стосуються лише лівого берега міста, не підтверджена, тому можливі знеструмлення можуть відбуватися і на правому березі.

Більше від автора

У США констатували небажання РФ закінчувати війну

Засідання Комітету з питань правової політики 24.06.2026

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *