Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

Уранці в четвер в п’яти регіонах України сталися нові відключення електроенергії через обстріли російських військ об’єктів електромережі. За інформацією Укренерго, в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях відбулися нові відключення. Точно, де це можливо з точки зору безпеки, розпочалися аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії збільшилося на 3,7%, що пояснюється спекотною погодою, яка заохочує людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне вживання електроенергії на період максимальної ефективності сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00, а також ретельно використовувати енергію ввечері з 18:00 до 22:00, уникаючи одночасного включення кількох потужних пристроїв.

Більше від автора

Гороскоп на 25 червня для всіх знаків Зодіаку

Житель Полтавщини отримав довічне за зґвалтував і вбивство дитини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *