Уранці в четвер в п’яти регіонах України сталися нові відключення електроенергії через обстріли російських військ об’єктів електромережі. За інформацією Укренерго, в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях відбулися нові відключення. Точно, де це можливо з точки зору безпеки, розпочалися аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії збільшилося на 3,7%, що пояснюється спекотною погодою, яка заохочує людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне вживання електроенергії на період максимальної ефективності сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00, а також ретельно використовувати енергію ввечері з 18:00 до 22:00, уникаючи одночасного включення кількох потужних пристроїв.
Опублікувати у
Новини України
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У НБУ пояснили вимогу про звільнення Смілянського
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
1,6 млн доларів за «допуск» до будівельного проєкту: Нацполіція затримала двох спільників
Опубліковано
admin
Гороскоп на 25 червня для всіх знаків Зодіаку