На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області влада прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується таких населених пунктів, як Прибинь, Шишківка, Рудня, Лемешівка, Мощенка, Вороб’ївка, Камінь, Кам’янська Слобода, Карабани, Чайкине, Газопровідне та Олександрівка. Також продовжено заходи щодо обов’язкової евакуації із семи сіл, де ця процедура була оголошена раніше. За даними громад та районних адміністрацій, у цих населених пунктах залишається приблизно тисяча мешканців, серед яких близько 120 дітей. Евакуацію планують завершити протягом двох місяців.

Більше від автора

Дефіцит бензину: РФ просить пальне у дружніх країн

Золото вперше за тривалий час впало в ціні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *