Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в результаті ударів на території Росії було знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту поблизу Санкт-Петербурга. Він також зазначив, що ці дії були частиною виконання плану далекобійних санкцій проти Росії і спрямовані на наближення миру. Зеленський також зазначив, що розвідники підтвердили досягнення цілей щодо російських воєнних виробництв, а також нанесені удари на підприємства, що виробляють критичні компоненти для російської армії.

Більше від автора

На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів

Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *