Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Служба безпеки України разом з Національною поліцією розкрили велику злочинну схему в Черкаській області, де були викрадені кошти, призначені для розвитку агропромислового комплексу. Один із причетних до цього шахрайства – колишній міністр охорони навколишнього середовища під час президентства Віктора Януковича. Його звинувачують у тому, що він, разом з іншими особами, використав державний грант у розмірі 5,6 мільйона гривень для особистої вигоди, замість використання на призначений цілях. Під час обшуків у фігурантів справи було знайдено докази незаконної діяльності. Наразі їм пред’явлено підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України.

Більше від автора

Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа

У Москві масово скуповують тару для пального

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *