Після того як США та Іран досягли перемир’я та ситуація навколо Ормузької протоки частково стабілізувалася, з’являється обережна надія на посилення міжнародного тиску на російську нафтову галузь. США можуть повернутися до жорсткішої санкційної політики. Своєю чергою ЄС готує 21-й пакет обмежень, а Україна продовжує атаки по НПЗ, створюючи додаткові ризики для російської енергетики. Все це може вдарити не лише по економіці РФ, а й по ходу війни, обмеживши її ресурси. Чи стане це переломним моментом у війні? Вашингтон може поновити санкції щодо РФ Після того як США та Іран досягли перемир’я та домовилися про зниження напруженості навколо Ормузької протоки, світовий нафтовий ринок став більш стабільним і менш схильним до різких цінових коливань.
Опублікувати у
Новини України
Нафтовий зашморг для Кремля
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Внаслідок атаки РФ по узбережжю Одеси загинула жінка
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський проігнорує конференцію в Польщі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині експосадовиці завдали державі майже 41 млн грн збитків
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Внаслідок атаки РФ по узбережжю Одеси загинула жінка
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Руйнівний ШІ може з’явитися вже за кілька місяців – розвідка
Опубліковано
admin
Ракети знищили завод у Бєлгородській області – соцмережі