Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан заявили про прогрес у переговорах зі США в Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи теми заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Було досягнуто значного прогресу, а також домовленося про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Країни-посередники, Катар і Пакистан, наголосили на позитивній атмосфері переговорів та створенні Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також створено групу для усунення конфліктів у Лівані. Попри це, погрози президента США Дональда Трампа можуть загострити ситуацію, адже він заявив про можливість взяття під контроль Ормузької протоки, якщо угоди з Іраном не буде досягнуто.

Більше від автора

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *