У Києві 15 травня оголосили днем жалоби за загиблими внаслідок масованої атаки росіян в четвер. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко в Телеграм 14 травня.
“У цей день будуть приспущені прапори на всіх комунальних будівлях міста. Також рекомендовано приспустити державні прапори на будівлях державної та приватної форм власності”, – написав він і додав, що 15 травня в місті заборонені будь-які розважальні заходи. Тим часом розбір завалів у пошкодженому будинку в Дарницькому районі столиці триває. Станом на зараз кількість жертв зросла вже до 8 осіб.
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві оголосили день жалоби після атаки Росії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Атака РФ на Київ: постраждав фармзавод Дарниця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві знайшли бойову частину ракети біля будинку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Польщі зафіксували найбільшу за понад 100 років спеку
Опубліковано
admin
Дорожня карта з верховенства права: рік після ухвалення