Кількість загиблих внаслідок стрілянини в Голосіївському районі Києва зросла до семи. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко в Телеграм в понеділок, 20 квітня.
За інформацією медиків, у лікарні помер чоловік, поранений стрілком в Голосіївському районі. Постраждалий перебував у вкрай важкому стані. Лікарі боролися за його життя, але врятувати його, на жаль, не вдалося, – написав він.
За даними міського голови, наразі в лікарнях столиці перебувають семеро із поранених у Голосіївському районі, із яких одна дитина. З дорослих четверо постраждалих перебувають в реанімації. Двоє – у відділенні політравми. Всім їм лікарі надають усю необхідну медичну допомогу.
Опублікувати у
Новини Києва
Теракт в Києві: число жертв знову зросло
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Більше від автора
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 20 квітня 2026 року