Президент Ірану Масуд Пезешкіан у четвер, 26 березня, подякував російському диктатору Володимиру Путіну російською мовою. Відповідний допис він розмістив у забороненій в обох країнах соцмережі Х.
Так, Пезешкіан російською мовою подякував Путіну за “натхнення” у війні зі США.
“Заяви президента Путіна та підтримка російського народу надихають нас у цій війні. Опір і мужність іранського народу обіцяють нові зв’язки, які забезпечать безпеку Східної Азії країнами регіону. Від імені народу Ірану дякую уряду та народу Росії”, – написав він.
Цей допис викликав у коментарях хвилю інших дописів російською мовою іранських користувачів, які серед іншого писали, що історія не забуде, про те, що президент Росії опинився на неправильному боці історії та підтримав вбивць іранського народу.
Опублікувати у
Новини світу
Президент Ірану російською мовою подякував Путіну за “натхнення” у війні
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Спека в Німеччині сягла нового історичного рекорду
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп допустив відмову від “духу Анкориджа” – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Президент Сербії сказав, коли піде у відставку
Опубліковано
admin
Більше від автора
Україна та Саудівська Аравія підпишуть угоду про безпеку – ЗМІ