Деякі клуби української Прем’єр-ліги висловили підтримку ініціативі Полісся щодо арбітражу у чемпіонаті України. Раніше житомирський клуб звернувся до Української асоціації футболу, невдоволений роботою суддів у програному матчі 19-го туру УПЛ із Динамо (1:2). Незабаром майже половина команд вищого дивізіону приєдналася до “вовків”, закликаючи до реформ та покращення якості суддівства. Ця інформація міститься у заявах клубів УПЛ. Переглянути цей допис в Instagram
Опублікувати у
Новини спорту
Клуби УПЛ стали на бік Полісся у питанні суддівства
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 14-го ігрового дня – старт третього туру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Англія стала абсолютним лідером на ЧС за сухими нічиїми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Роналду висловився про хвилю хейту на свою адресу
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 14-го ігрового дня – старт третього туру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Англія стала абсолютним лідером на ЧС за сухими нічиїми
Опубліковано
admin