Підозри про те, що представники Угорщини передають Росії інформацію про саміти ЄС, існують давно. Про це у неділю, 22 березня, розповів прем’єрміністр Польщі Дональд Туск у соцмережі X.
“Новина про те, що люди Орбана інформують Москву про засідання Ради ЄС у всіх деталях, не повинна нікого дивувати. Ми давно маємо підозри щодо цього”, – написав Туск.
Він додав, що це одна з причин, чому він бере слово лише за крайньої необхідності та каже рівно стільки, скільки потрібно.
Таким чином Туск відреагував на публікацію The Washington Post, яке з посиланням на анонімного європейського чиновника з питань безпеки писало, що глава МЗС Угорщини Петер Сійярто регулярно інформував Москву про перебіг засідань ЄС. Він звітував росіянам безпосередньо в перервах між зустрічами.
Опублікувати у
Новини світу
Туск про злив Угорщиною інформації Москві: Ми це підозрювали
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У Катарі стався вибух на заводі з переробки СПГ: 54 поранених, 18 зниклих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США
Опубліковано
admin
Більше від автора
Радбез ООН обговорить ракетний терор з боку Росії