Наглядова рада ТОВ Оператор ГТС (ОГТС) України на своєму засіданні 7 лютого 2026 року ухвалила рішення про призначення Наталії Бойко виконуючою обов’язки генерального директора. Про це повідомив Оператор ГТС на своєму сайті.
Перед цим рішенням Наглядової ради заступницю генерального директора Наталію Бойко було включено до складу Дирекції ОГТСУ.
Нині до складу Дирекції входять: Наталія Бойко, Владислав Медведєв, Борис Любич, Катерина Коваленко та Олександр Тимофєєв.
Бойко свого часу була заступницею голови наглядової ради Нафтогазу.
Раніше ЗМІ з посиланням на джерела писали, що міністр енергетики Денис Шмигаль просуває Бойко на посаду очільника Оператора ГТС.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Виконувачкою обов’язків глави Оператора ГТС стала Наталія Бойко
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Метінвест залучив 1 млрд грн на будівництво сонячних електростанцій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: анонс 18-го дня – перший матч плей-оф
Опубліковано
admin
Ситуація в районі Покровська погіршується – DeepState